Tom Indkøbskurv

ALCATEL 1-P 1000BASE-EZX PLG SFP OPTM SNG MODE FIBER SMF 120KM ACCS

Forsiden / Kommunikation / Netværkstilbehør / ALCATEL 1-P 1000BASE-EZX PLG SFP OPTM SNG MODE FIBER SMF 120KM ACCS
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
ALCATEL 1-P 1000BASE-EZX PLG SFP OPTM SNG MODE FIBER SMF 120KM ACCS (3HE01389CA)
ALCATEL 1-P 1000BASE-EZX PLG SFP OPTM SNG MODE FIBER SMF 120KM ACCS (3HE01389CA)

ALCATEL 1-P 1000BASE-EZX PLG SFP OPTM SNG MODE FIBER SMF 120KM ACCS

Varenr.:
3HE01389CA
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP