Tom Indkøbskurv

ALCATEL 1-P 1000BASE-SX PLG SFP OPTM MULTIMODE FIBER MMF 550 METERS ACCS

Forsiden / Kommunikation / Netværkstilbehør / ALCATEL 1-P 1000BASE-SX PLG SFP OPTM MULTIMODE FIBER MMF 550 METERS ACCS
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
ALCATEL 1-P 1000BASE-SX PLG SFP OPTM MULTIMODE FIBER MMF 550 METERS ACCS (3HE00027CA)
ALCATEL 1-P 1000BASE-SX PLG SFP OPTM MULTIMODE FIBER MMF 550 METERS ACCS (3HE00027CA)

ALCATEL 1-P 1000BASE-SX PLG SFP OPTM MULTIMODE FIBER MMF 550 METERS ACCS

Varenr.:
3HE00027CA
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP