Tom Indkøbskurv

ALCATEL 1-P 10GBASE-ER SMALL PLG XFP OPTM SNG MODE FIBER SMF 40KM ACCS

Forsiden / Kommunikation / Netværkstilbehør / ALCATEL 1-P 10GBASE-ER SMALL PLG XFP OPTM SNG MODE FIBER SMF 40KM ACCS
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
ALCATEL 1-P 10GBASE-ER SMALL PLG XFP OPTM SNG MODE FIBER SMF 40KM ACCS (3HE05832CA)
ALCATEL 1-P 10GBASE-ER SMALL PLG XFP OPTM SNG MODE FIBER SMF 40KM ACCS (3HE05832CA)

ALCATEL 1-P 10GBASE-ER SMALL PLG XFP OPTM SNG MODE FIBER SMF 40KM ACCS

Varenr.:
3HE05832CA
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP