Tom Indkøbskurv

ALCATEL 1-P 10GBASE-ZR SMALL FORM PLG XFP OPTM SNG MODE SMF 80 ACCS

Forsiden / Kommunikation / Netværkstilbehør / ALCATEL 1-P 10GBASE-ZR SMALL FORM PLG XFP OPTM SNG MODE SMF 80 ACCS
For at se vore priser skal du være oprettet som kunde: Er du allerede oprettet som kunde skal du logge ind.
ALCATEL 1-P 10GBASE-ZR SMALL FORM PLG XFP OPTM SNG MODE SMF 80 ACCS (3HE05833CA)
ALCATEL 1-P 10GBASE-ZR SMALL FORM PLG XFP OPTM SNG MODE SMF 80 ACCS (3HE05833CA)

ALCATEL 1-P 10GBASE-ZR SMALL FORM PLG XFP OPTM SNG MODE SMF 80 ACCS

Varenr.:
3HE05833CA
  • Produkt Transceiver / GBIC / SFP